Rosteme spolu s resortem

Tvoje budoucnost u nás v týmu.


Jolana Rychetská

F&B manažer
Přestože mám vystudovanou školu s chemickým zaměřením a práce v laborce mi byla velmi blízko, uhnula jsem ze své cesty směrem k pohostinství, ve kterém jsem našla svou druhou pracovní vášeň. Měla jsem předchozí zkušenosti s prací v restauracích i barech, kde jsem zjistila, že mě baví práce s lidmi a komunikace. V hotelu Vista jsem začala pracovat jako banketní koordinátor. Připravovala jsem firemní akce a viděla hmatatelné výsledky své práce, tedy připravenou firemní akci od A do Z i spokojeného klienta na konci. Pak se uvolnilo místo F&B manažera a já jsem k tomu měla nejblíž. Největší výzvou pro mě bylo vedení lidí, tedy získat si respekt, dokázat s podřízenými správně pracovat a posouvat kuchyň vpřed. V této chvíli řídím tým, který má možnost se dál rozrůstat a rozvíjet. Daří se mí vést tým šikovných kuchařů, se kterými se nám dobře spolupracuje. Základem jsou nové nápady, které společně zkoušíme, pravidelně se potkáváme a také spolu komunikujeme, což je základní klíč k úspěchu. Když se na to podívám zpětně, tak jsem nakonec vždy měla sklon k organizaci lidí. Už ve školce jsem měla tendenci řídit své kamarády, a to mi zřejmě vydrželo až dodnes (smích). A život na Dolní Moravě mám moc ráda, protože jsem vždy měla blízko k přírodě. A tady ji mám jako na dlani.
Vlastimil Tkadlec

ředitel hotelu a chat
Moje kariéra na Dolní Moravě odstartovala ve funkci F&B manažera ve Wellness hotelu Vista. Tato pozice mě poměrně rychle navedla k další výzvě v podobě postu ředitele hotelu, ke kterému se postupně přidalo ještě dohlížení na provoz chat. Z mé předchozí práce jsem měl zkušenosti s organizací firemních akcí, kongresů a eventů. A protože už jsem byl prověřený z řízení týmu přibližně 120 lidí, nabídla se mi možnost si to vyzkoušet i tady. Po 8 letech života v Praze mě tu nadchl ten klid a pocit silného potenciálu, že tady můžeme ještě na něčem pracovat a společně něco skutečně zajímavého vytvořit. Za svůj největší úspěch považuju to, že se mi znovu podařilo postavit na nohy F&B tým. Dá se totiž říct, že na gastronomii celý hotel stojí i padá. Dělá mi radost fajn a přátelský kolektiv, kde se nám daří si vzájemně pomáhat, být k sobě féroví a posouvat věci dál. Dolní Morava je pro mě navíc místem, kde se můžu realizovat pracovně i soukromě. Sportuju, věnuju se turistice a vzhledem k tomu, že pocházím z Olomouce a studoval jsem v Jeseníku, tak je to pro mě vlastně domovská krajina, ve které mi brzy bude dělat společnost i můj nový psí parťák.


Ondřej Ščambura

zástupce vedoucího zákaznického centra
Moje pracovní náplň se od nástupu do dnešního dne výrazně proměnila. Od brigády na pokladně, přes zástupce vedoucího pokladen až po nynější široký záběr. Aktuálně se věnuju správě eshopu, zákaznické podpoře, customer care i zastupování vedoucí zákaznického centra, které už má dnes úplně jiný rozměr. Osobně jsem byl u převratu z osobního prodeje do online prostředí, zblízka jsem se podílel na samotném přerodu. Naše cesta ještě nekončí a v této oblasti se každým rokem posouváme dál. Z profesního hlediska jsem rád, že jsem mohl být u otevření Sky Bridge 721, to z pohledu provozního i obchodního. Baví mě, jak jde Horský resort Dolní Morava rychle kupředu a co to s sebou přináší za novinky. Ve směru práce s počítačem, nových pokladních systémů i online prodejních kanálů jsem se opravdu hodně posunul a těším se, co mě tu čeká dál.Nabídka volných místHotel

volných míst 8

Chaty

volných míst 5


Obsluha areálu

volných míst 9

Administrativa

volných míst 1

Práce v moderním horském prostředí

Přátelský kolektiv

Prostor pro seberealizaci

Jistota a zázemí stabilní společnosti

Benefity pro celou rodinu


Nenašli jste požadované místo?