10 nejčastějších dotazů

Máš otázky? My pro tebe máme odpovědi.


Kde najdu Dolní Moravu?

Dolní Morava je horskou obcí v podhůří Králického Sněžníku nedaleko města Králíky. Najdeš nás na adrese Horský resort Dolní Morava, Velká Morava 46, Dolní Morava 561 69.

Jak se k vám dostanu?

Nejrychleji k nám dorazíš autem. Případně můžeš využít vlaku nebo autobusu. Nejblíže to do našeho sídla budeš mít z autobusové zastávky Dolní Morava - konečná.

NAJÍT SPOJ NA IDOS.CZ

Jaký plat můžu očekávat?

Nabídneme ti plat odpovídající tvým zkušenostem, vždy k 15. dni v měsíci na účtu. Vše je o společné diskuzi a spojení představ uchazečů s jejich dosavadní praxí. Tvůj plat bude složen ze dvou složek - základní mzda a osobní ohodnocení vyplácené měsíčně podle toho, jak se ti daří plnit pracovní povinnosti. Navíc máš ještě možnost dosáhnout na jednorázové ředitelské odměny jako mimořádné ocenění tvých dosažených pracovních výsledků. K tomu všemu pro tebe máme spoustu benefitů, které potěší tebe i tvou rodinu po celý rok.

Co všechno v resortu můžu dělat?

Horský resort Dolní Morava má pro tebe pracovní uplatnění po celý rok. Pole tvého uplatnění je tak velmi široké. Najdeš tu volná místa v obsluze areálu a zážitkových atrakcí, v ubytovacích a stravovacích službách, ale také v administrativě.

Nabízíte pro své zaměstnance ubytování?

Můžeme ti nabídnout zvýhodněné ubytování přímo v resortu v několika kategoriích:

 • ubytování v zaměstnanecké ubytovně v nově zrekonstruované budově Prometheus - 2 až 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a dvěma společnými kuchyněmi za měsíční poplatek
 • moderní služební byty v bytových domech U Slona (možnost zažádat o byt po zkušební době) - byty o velikosti 1 KK až 3 KK za režijní nájemné
 • byty v depandanci Sněžník - byty o velikosti 2 KK až 3 KK za režijní nájemné

ZJISTI VÍC

Kolik mě bude zaměstnanecké ubytování stát?

Platba za ubytování je vždy strhávána měsíčně ze mzdy.

 • v zaměstnanecké ubytovně účtujeme částku 1 700,- / měsíc / lůžko nebo při krátkodobém ubytování do 14 dnů 85,- / noc
 • v bytových domech U Slona a v depandanci Sněžník se výše nájmu odvíjí od velikosti bytu (byt 2 KK od 1 500 Kč / měsíc + energie)

ZJISTI VÍC

Jaká je běžná pracovní doba?

Pracovní doba je stanovena dle konkrétního provozu, na kterém budeš pracovat. Můžeš tak pracovat ve směnném provozu i ve standardním režimu 8hodinové pracovní doby.

Hledáte pracovníky celoročně nebo na sezónu?

Většina zaměstnanců je s námi celoročně na plný úvazek. V letní a zimní sezóně ale pravidelně hledáme také velké množství brigádníků nebo pracovníků na výpomoc, kteří u nás mohou být zaměstnaní pouze krátkodobě nebo sezonně.

V jakém kolektivu budu pracovat?

Práce na horách není pro každého, ale my se tady cítíme skvěle. Pokud se k nám přidáš, budeš pracovat v mladém a přátelském kolektivu. Pro naše kolegy připravujeme firemní teambuldingy, vánoční večírek, mikulášskou nadílku, příměstký tábor a další.

Jaké benefity pro mě máte?

Máme pro tebe spoustu benefitů, které si můžeš užít i se svou rodinou.

 • Zimní skipas a letní bikepas pro tebe i tvou rodinu
 • Bodová karta s využitím na atrakce po celém resortu
 • Příspěvek na dopravu
 • Výhodné ubytování
 • 30% sleva na gastro napříč resortem
 • Pobyty za zvýhodněné ceny na našem hotelu a horských chatách
 • Wellness a fitness a další

ZJISTI VÍCNenašel jsi odpověď? Napiš nám, rádi ti odpovíme.

Práce v moderním horském prostředí

Přátelský kolektiv

Prostor pro seberealizaci

Jistota a zázemí stabilní společnosti

Benefity pro celou rodinu


Nenašli jste požadované místo?